close

 • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej
 • AKTUALNOŚCI

 • 2 lutego 2017

  Londyński oddział Polskiej Organizacji Turystycznej prezentował ofertę turystyczną Polski w dniach 27-29 stycznia w Dublinie.

  To były udane targi z perspektywy promocji Polski i turystyki. W trakcie trwania targów polskie stoisko odwiedziło ponad 1000 osób, zainteresowanych polską ofertą turystyczną. Bardzo dużą  popularnością na polskim stoisku cieszyła się loteria, w której główną nagrodą były weekendowe wycieczki do polskich miast. W ramach instalacji “Your Impressions on Poland” wszyscy zainteresowani mieli okazje podzielić się swoimi wrażeniami na temat Polski. Dużym powodzeniem cieszyła się również degustacja polskich win.

   

  W piątek wieczorem (27.01) w rezydencji Ambasadora RP, Polska Organizacja Turystyczna z Londynu przedstawiła prezentację Warszawy i Krakowa jako atrakcyjnych kierunków turystycznych. Prezentację poprowadził Dyrektor POT w Londynie, pan Cezary Molski. Ambasador RP w Dublinie Ryszard Sarkowicz wylosował zwycięzców wycieczek do Polski. Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem przedstawicieli lokalnej branży turystycznej: uczestniczyło w nim ok. 70 osób.  

  image00011
  image00017
  image00018
  image00019
  DSC_0211
  DSC_0212
  DSC_0244

  Drukuj Drukuj Podziel się treścią: