close

 • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej
 • GALERIA POLSKICH FOTOGRAFÓW W IRLANDII

 • Ambasada RP w Dublinie zaangażowała się w nowy projekt tj. wirtualną Galerię polskich fotografów działających w Irlandii, która znajduje się na profilu placówki na portalu Flickr - Polish Embassy in Dublin.

   

  Celem przedsięwzięcia jest promocja polskich fotografek i fotografów, wyróżniających się interesującymi pracami, a którzy od jakiegoś czasu aktywnie działają w Irlandii i uwieczniają rzeczywistość w nietuzinkowy sposób. Galeria ta ma pokazywać Irlandię „przez polskie soczewki” w nieco inny, czasem nowy, a przede wszystkim ciekawy czy poruszający sposób, ukazując rezultaty pracy polskich autorów i rezultaty ich pasji. Projekt ma też promować Polskę, poprzez ukazywanie Irlandczykom piękna naszej Ojczyzny.

   

  Galeria nie ma charakteru komercyjnego, a udział w niej jest nieodpłatny. Szczegóły uczestnictwa w naszym przedsięwzięciu określa regulamin.

   

  Zachęcamy wszystkich do przeglądania zdjęć w naszej Galerii, a ewentualnych zainteresowanych do dołączenia do naszego projektu. W tej sprawie, ale też pytań czy uwag, zachęcamy do kontaktu z nami, na adres: dublin.culture@msz.gov.pl

  Drukuj Drukuj Podziel się treścią: